KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803430
nr 1380 3430
Oidentifierad konstnär. Signerad, Träd. Olja på pannå, 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:51:41
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr